Sportovní klub moderní gymnastiky Dobruška

RG Cup 2019

Státní svátek 8.5.2019 byl ve sportovní hale TJ Slavia Hradec Králové věnován moderní gymnastice. Během celého dne závodila děvčata od nejmenších kategorií volného programu až po Juniorky. Závodu se zúčastnila také naše děvčata a nevedla si vůbec špatně! Pro naše gymnastky, které běžně závodí v kombinovaném programu byla vypsána kategorie Kadetky mladší B a Kadetky starší B, kde se představily pouze s volnou sestavou. Ze závodu jsme si odvezly dvě medailová umístění a to 2. místo Majdy Petrové a 3. místo Elišky Šimonové. Holky měly ze svého úspěchu velkou radost a soutěž spojená s volným programem, kde závodí gymnastky vyšší výkonnostní úrovně, pro ně byla další motivací k tréninku.

6. místo Kristýnka Sýkorová KML-B, 4.místo Eliška Piskorová, 5. místo Míša Faitová, 6. místo Amálie Paslerová, 7. místo Lucie Smažíková KST-B